Dvere DEXTÜRA - Interiérové dvere a zárubne Senica

Prejsť na obsah

Dvere DEXTÜRA

Dvere > nemecké
Aj keď biele dvere od rôznych výrobcov ponúkame už dlhšie, hľadali sme pre rozšírenie nášho produktového portfólia niečo, čo nebude mať každý. Nie všadeprítomný priemer, ale skutočnú výnimočnosť, kvalitu, dizajn, zároveň rozumnú a prístupnú cenu. Našli sme to vo výrobkoch holandsko-nemeckej spoločnosti Dextüra, ktorá v tomto ohľade jednoducho hrá inú ligu.

Prečo práve biele dvere dextüra?
• Dextüra je špecializovaný výrobca dverí a zárubní, ktorý vyrába IBA BIELE DVERE a venuje sa tejto jedinej línii po dlhé desaťročia. Vďaka svojmu úzkemu zameraniu vyvinuli technologické riešenia, ktoré vo vysokej kvalitatívnej úrovni vyradili zo súťaže všetkých konkurentov.

• Technológiu laku a procesu lakovania prevzali z automobilového priemyslu. Lak sa vytvrdzuje ostreľovaním elektrónov v časovom intervale niekoľkých milisekúnd, dvere a zárubne dextüra majú taký kvalitný lak, s akým sa stretávame iba na autách.

• Lak je farebne stály, čím sa značka výrazne líši od všetkých konkurenčných výrobkov. Biela ostane rovnakou bielou po dlhé roky, čoho dôkazom je 10 ročná záruka na farebnú stálosť.

• Vďaka unikátnej technológii vytvrdzovania sa lak nepoškriabe ani v náročných podmienkach. Prstene a podobné ostré predmety dvere dextüra nepoškodia, povrch je nárazuvzdorný a veľmi odolný proti poškriabaniu.

• Spoločnosť dokázala odstrániť nedostatky bielych dverí ostatných výrobcov, ako sú napr. vizuálne problémy na hranách bielych dverí, či postupné žltnutie farby. U dverí dextüra nič takého nehrozí!

• Bežní výrobcovia dverí prakticky nemajú šancu technológiu lakovania skopírovať. Technologická náročnosť, množstvo patentov, veľmi vysoké vstupné náklady, ale aj chýbajúce know-how tvoria bariéru, ktorú nedokážu prekročiť.

• NEUVERITEĽNÁ CENA! Aj keď ide o výrobok mimoriadnej kvality, jeho cena Vás prekvapí. Komplet dvere + zárubňa má cenu na rovnakej úrovni ako bežné biele dvere, v niektorých prípadoch dokonca nižšiu!

Už viete, prečo sme sa rozhodli pre biele dvere dextüra?

Team MICHALICA, s.r.o.

Návrat na obsah